Avize Konumlanması Nasıl Olmalıdır « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Avize Modelleri - Avize Konumlanması Nasıl Olmalıdır


Avize Konumlanması Nasıl Olmalıdır

Evimizde veya  çalışma alanlarımızda   aydınlatma   için tercih edilebileceğimiz en gösterişli seçenek hiç kuşkus yokki avizelerdir.

Zira avizeler diğer  aydınlatma alternatiflerine  göre ve hatta mobilyalarla kıyasladığımızda bile  bulunduğu ortamda  kolayca ilgi odağı olabilen, oldukça şık  görünen ve mekanda ilk bakışta  göze çarpan etkiyi yaratan unsurdur. Bu nedenle mekanın boyutlarıyla orantılı büyüklükte , imkan elverdiği sürece  merkez pozisyonda ve rahatsız etmeyecek bir şekilde yüksekliğe  konumlanması önemlidir.

En iyi etkiyi almak için avize nasıl konumlanmalı ?

lük-avizeler

 

 

 

 

 

 

Mesela  bir yemek odasın düşünün. Bu  yemek odasında bulunan yemek  masasının merkezi üzerinde ya da odanın boyutlarıyla orantılı bir merkezde , yemek masası genişliğini geçmeyecek boyutta, mekanda bulunan kişilere temas etmeyecek ve herhangi bir şekilde  rahatsız etmeyecek bir yükseklikte asılmalıdır. Böylece avize  ortama uyum sağlayacak ve göze hitap eden bir şıklık sağlayacaktır.

2014 Avize modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazıdan önce Ortopedik yatak nedir ve modelleri nelerdir? bu makalemiz en en en yeni ortopedik yatak çeşitleri, ortopedik yatak ve ortopedik yatak modelleri yazılmıştır.

975 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın