Aydınlatma Sistemleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Avize Modelleri - Aydınlatma Sistemleri


Aydınlatma Sistemleri

Antika Avize

Antika Avize

Evinizin bir anda büyük değişimlere uğramasını sağlayacak aksesuarlardan bazıları da aydınlatma sistemleridir. Bir aydınlatma sistemi sayesinde odanızı daha ferah ve geniş yapabilecekken yanlış kullanımı sayesinde ise tam aksi bir görünüm oluşturabilirsiniz. İşte bu yüzden yazımıza kulak verin ve doğru aydınlatma sistemi nasıl yerleştirilmeli sorusuna doğru cevap bulun.

Aydınlatmalar son zamanlarda led aydınlatma sistemleri, gergi tavan aydınlatma sistemleri, asma tavan aydınlatma sistemleri gibi farklı kulvarlarda kullanımına ilişkin olduğunu duymuşsunuzdur. Artık evin her bölgesinde tercih edilen spot ışıklandırmalar ve daha nicesini bulabileceğiniz galerimizde salondan kış bahçesine, mutfaktan banyoya kadar tüm kullanım alanlarına uygun aydınlatma sistemlerini birlikte inceleyeceğiz.

Evin ıslak zemini olarak bilinen tuvalet banyolar için duvara monte edilen ve kapalı bir fanusta bulunan lambalar hem daha güvenli hem de daha kullanışlı olacaktır.

Evin salonu için şık avizeler ve korniş ağızlarında sıralı spotlar kullanmak odanızı her zaman daha geniş göstermeye yardımcıdır. Bu korniş olayını her odada kullanabilirsiniz fakat yatak odası gibi gözün yorulmaması gereken az ışıklı loş alanlarda amperi düşük lambalar tercih edilmeli, renk olarak ise daha çok sarı tonları veya isteğe göre renkler kullanılabilir. Dolap içlerine spot isteğe göre tercih edilebilir.

 

Üçgen Raf Altı Aydınlatma

Üçgen Raf Altı Aydınlatma

Bu yazıdan önce Bellona Ortopedik Yatak Modelleri bu makalemiz bellona marka yataklar, bellona ortopedik yataklar ve ortopedik yataklar yazılmıştır.

2.954 views

Etiketler:, , , ,