Ayna Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ayna Modelleri - Ayna Modelleri


Ayna Modelleri

Ayna modelleri hazırlanan farklı tasarımları ile hem şıklık hem de zarif bir görüntü sunan aksesuarlardır. Her şekilde modelin ve çizginin ayna modellerinde kullanılabiliyor olması ile birbirinden farklı binlerce model tasarlanır hale geliyor. Bunun yanı sıra farklı boyutların hazırlanmasına da kesim şekilleri yardımcı olabiliyor. Boy aynalarından, duvar aynalarına, dekoratif küçük parçalardan, saatli ayna modellerine kadar pek çok model bulunuyor. Hazırlanan modeller arasında seçim yapmak da size kalıyor.

Seçeceğiniz ayna için nerede kullanacağınızın önemi büyüktür. Eğer büyük bir duvar aynası kullanmak istiyorsanız monte edeceğiniz duvarın genişliğini dikkate alarak kestirebilirsiniz. Bunun dışında duvar monteli aynalarda parçalı modeller oldukça şık durur. Bunun dışında boydan ayna modelleri ise daha iddialı parçalar sunuyor. Çerçeveli ya da sade olarak karşılaştığımız boydan ayna modelleri daha büyük, daha geniş ebatları ile ilgi görüyor. Yatak odasında ya da salonunuzda boydan ayna modellerine yer verebilirsiniz.

stilist-ayna

 

Bu yazıdan önce Anahtarlık Modelleri bu makalemiz ahşap anahtarlık modelleri, anahtarlık modelleri ve metal anahtarlık modelleri yazılmıştır.

2.032 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın