Evinizin Süsü Aynalar « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ayna Modelleri - Evinizin Süsü Aynalar


Evinizin Süsü Aynalar

Ayna

Ayna

Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi aynalar kullanım alanlarına göre değişiklik arz etmektedir. Koridor süslemesi, lobi süslemesi, salon dekoratif aynaları, ıslak zemin aynaları gibi daha da çeşitlendirebileceğimiz kullanım alanlarına göre oldukça fazla sayıda ayna bulunmaktadır. Peki ama şık aynaları evimizde nasıl kullanırsak farklılık ve şıklık oluşturabiliriz sorusuna bu yazımızda yanıt vermeye çalışacağız. Bilindiği üzre aynalar ışık açıları bakımından farklı işlevler için de kullanılabilir örneğin odanızın daha geniş görünmesini sağlamak için ışıkla doğru orantılı biçimde yerleştirebileceğiniz aynalarınız odayı daha geniş göstermeye yardımcı olacaktır. Aynaların karşılıklı konulması sonucu ek alan varmışçasına  bir görüntü elde edebilirsiniz.

Kullanım alanlarından bazısı dekorasyon aynası amaçlı olan aynalar genelde mağaza, spor salonu gibi yaşam merkezlerinde sıkça tercih edilmektedir. Bir dekorasyon objesi olarak aynalar mekana oldukça şık bir görünüm katmaktadır. Çoğu zaman gördüğümüz otel lobilerinde ayna döşemeli zemin veya duvarlar mekana ferahlık ve aynı zamanda zarafet katmaktadır. Salonlarımızda varak süslemeli aynalara ise zengin durduğu için yer veririz. Aslında aynayı nerde nasıl kullanırsanız sizlere o sonucu verecektir. Sizler için hazırladığımız galerimizde farklı model aynaların nasıl kullanıldığını göreceğiz. İyi seyirler.

Bal Peteği Model Ayna

Bal Peteği Model Ayna

Bu yazıdan önce Anahtarlık Modelleri bu makalemiz ahşap anahtarlık modelleri, anahtarlık modelleri ve metal anahtarlık modelleri yazılmıştır.

1.670 views

Etiketler:, , , ,