Kardeş Odası Dekorasyonu « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Çocuk Odası - Kardeş Odası Dekorasyonu


Kardeş Odası Dekorasyonu

Kardeş odası için seçenekler oldukça fazladır. Bunun içinde elbette tek çocuk olsa daha rahat dekorasyon olur düşüncesini ortadan kaldıracak seçenekler vardır. Özellikle dar çocuk odaları için genelde ranza  uygun olmaktadır. Hem fazla yer kaplamayan hemde iki çocuk için rahat kullanılabilecek modelleri yer alıyor. Eğer ileriye dönük sık sık değiştirmek istemeyeceğiniz ranza modelleri düşünüyorsanız, sade  ranzalar tercih edebilirsiniz. İleride değiştirme düşünceniz olursa kaydıraklı, altı oyun alanı tarzında ranzalar olabilir. Kız ve erkek çocukları için çok farklı tasarlanmış ranzalar sizlerin bile gönlünü feth edecektir.

Kardeş odası dekorasyonu için farklı baza ya da karyolalar tercih edebilirsiniz. Çocuk odası büyük ise kolaylıkla bu tarz mobilyaları kullanabilirsiniz. İster takım olarak ister özel dolaplar yaptırarak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Kardeş odasında farklı modeller görmek istiyorsanız yukarıda anlattığımız her iki modellere de yer verdik. Tabi en önemlisi ortamı her zaman ferah tutmak ve güvenliğe dikkat etmektir. Renk olarak da mutlaka çocuklarınızın da fikrini almayı ihmal etmeyiniz. İşte modeller:

ranzali cocuk odasi

Bu yazıdan önce Piramit kanepe bu makalemiz kanepe modelleri, piramit kanepe ve piramit kanepe 2013 yazılmıştır.

4.263 views

Etiketler:, ,


Yorum yapın