2015 Duvar Stickleri Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Dekorasyon - 2015 Duvar Stickleri Modelleri


2015 Duvar Stickleri Modelleri

2015 farklı duvar sticker modelleri evin her bölümünü süslemeye olanak tanıyan yapısıyla son zamanlarda revaçta olan tarzlardandır. Bayanların ev dekorasyonu konusunda rahatlıkla tercih edebilecekleri bu modeli tercih ederken evin bölümlerine göre bir ayrım yapılması gerekir. Şayet oturma odanızda huzuru ve farklılığı yakalamak istiyorsanız ağaçlı duvar sticker modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tabii bunun için odanızda eşyaların yoğunlukta olmaması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra yatak odanız için de modern bir model düşünebilirsiniz. Bayanların tercihlerini son günlerde kalpli duvar stickerlerinden yana kullandıklarının tüyosunu buradan verebiliriz. Ancak yatak odasında herhangi bir şekilde duvarlarda resim veya tablo olmayışına dikkat etmeniz gerekir. Bu modeller oldukça gösterişli olduklarından tek başına aksesuar olarak bir odaya yetebilirler.

Bazı insanların kendilerini buldukları ve huzurla dinlenebilmelerini sağlayacakları bir odaları vardır. Daha manevi yönü olan kişilerin kitap okumak ve kendilerini dinlemek için kullandıkları odalarına Mevlana duvar sticker modelini tercih etmeleri de yerinde olacaktır.

mevlana duvar sticker

mevlana duvar sticker

Bu yazıdan önce Modern Tasarımlarıyla Tavan Kaplama Modelleri bu makalemiz ahşap tavan kaplama modelleri, modern tavan kaplama modelleri ve şık tavan modelleri yazılmıştır.

Incoming search terms:

  • ağaçlı duvar stickerları
1.489 views

Etiketler:, , ,


Yorum yapın