2015 Ev Dekorasyon Fikirleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Dekorasyon - 2015 Ev Dekorasyon Fikirleri


2015 Ev Dekorasyon Fikirleri

Her yeni yıl, yeni bir moda yeni bir akım oluşturmaktadır. Eviniz gününüzü en fazla geçirdiğiniz alanlar olarak konforun ve güzelliğin bir arada bulunduğu dekorasyon fikirleri ile döşenmiş olması gerekecektir. Dekorasyon için genel anlamda güzel ve konfordan ziyade uyumu da içinde bulundurması gerekecektir. 2015 ev dekorasyon fikirleri kapsamında, oturma odası ve salonlarınızda ince bir değişiklik yapabilirsiniz.

Pratik Ev Dekorasyon Modelleri

Pratik Ev Dekorasyon Modelleri

2015 ev dekorasyon fikirleri içinde eskitme tarzı mobilyalardan oluşan tasarımlar oldukça dikkat çekmektedir. Eskitme modasının her dönemde dahil olduğu dekorasyon alanları, pop art kültürünün etkilerini de taşımaktadır. Salonlarınıza ve oturma odalarınıza kullanacağınız farklı figürlerdeki dekorasyon malzemeleri sizin için estetik bir alan oluşmasını sağlayacaktır.

2015 ev dekorasyon fikirleri, yatak odanızın romantik tarzda olması ve daha yumuşak renklerden oluşması yönünde, pembe ve uçuk mavinin tonlarını önermektedir. Bu tarzı benimseyen odalarda genellikle huzur dolu ortamlar yaratılmaktadır. Ancak bu yıla özgü olan pastel renk modası da sizin tercihleriniz arasında olabilecektir. Dekorasyon fikirleri için kendi tarzınızı yaratmanız ve kendi zevkinize göre country tarzı olan dekorasyon fikirlerini incelemeniz yerinde olacaktır.

Bu yazıdan önce 2015 Duvar Stickleri Modelleri bu makalemiz 2015 farklı duvar sticker modelleri, ağaçlı duvar sticker modeli ve kalpli duvar stickerleri yazılmıştır.

2.099 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın