Modern Tasarımlarıyla Tavan Kaplama Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Dekorasyon - Modern Tasarımlarıyla Tavan Kaplama Modelleri


Modern Tasarımlarıyla Tavan Kaplama Modelleri

Bayanların ev dekorasyonu konusunda oldukça titiz davrandıkları son günlerde onların titizliğinin sebebini anlamak pek de zor olmasa gerek. Her alanda olduğu gibi dekorasyon alanında da kendini geliştiren insanlar son dönemin yeni gözdesi modern tavan kaplama modelleri ile bayanların gözdesi olmuşlardır.

Eskiden kullanılan klasik düz modeller bugün yerini daha şık tavan modellerine bırakmıştır. Özellikle ışıl ışıl görüntüsü ile salonlara güzellik katan şık pembe tavan kaplama modelleri sıklıkla tercih edilen modeller arasında sayılmaktadır.

Şayet şu son dönemlerde çocuklarınızın odasında bir farklılık yaratmak ve dekore etmek istiyorsanız onların huzurla uyumaları için yıldızlı tavan modellerini kullanabilirsiniz. Hem ders çalışmalarını kolaylaştıracak hem de huzurla uyumalarını sağlayacak olan bu model son zamanlarda revaçtadır. Ancak ahşap modelleri seven ve klasiklikten hoşlanan bayanlar için de ahşap tavan kaplama modelleri uygun olacaktır. Hem bazı bayanların şark odası denilen odalarında tercih ettikleri bu model ile oldukça hoş bir hava yaratmış olacaksınız.

modern genç odası tavan kaplama modeli

modern genç odası tavan kaplama modeli

 

 

 

Bu yazıdan önce 2015 Yatak Odası Dekorasyonu ve Niş Modelleri bu makalemiz 2015 beyazı yatak odası modeli, Nişli yatak odası modelleri ve pembe ışıklı niş yazılmıştır.

1.789 views

Etiketler:, , ,