Salon Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Dekorasyon - Salon Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler


Salon Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antika Avize

Antika Avize

Dekorasyon şimdilerde yediden yetmişe birçok kişinin ortak ilgi alanlarından biri haline geldi. Git gide meraklısının çoğaldığı dekorasyon ise en çok ev dekorasyonu olarak kendini göstermekte. İlk olarak evlerimizde yaptığımız mini değişikliklerden araştırmalar ve internet sayesinde birçok yeni bilgiye ve merak konusu olabilecek yeni alanlar elde ederek başlayan dekorasyon macerasına yeni başlayanlar için bu yazımızda salon dekorasyonu ile ilgili akıllara takılan tüm sorulara yanıt arayacağız.

Salonlarımız evimizin en şık olması gereken yerleridir. Anadolu kültüründe misafir odasıyla eş değer konuma sahip salonlar misafirleri ağırladığımız odalar olduğu için evin en gösterişli kısmı ünvanını layıkıyla taşımaktadırlar. Salonlarda son trend olarak “V” veya “L” şekil koltuk takımları boy göstermektedir. Özellikle ana renklerin kullanıldığı salonlarda şık tuval akrilik panellerden yararlanılarak muhteşem görüntüler elde edilmektedir. Elbette ki şu ana kadar anlattığımız salon tipi modern yöntem kullanılarak döşenmiş bir salondur. Eğer varak tarz veya klasik tarz sevenlerdenseniz sizler için de yine birkaç önerim olacak. Salonunuzu daha şık bir hale getirmek için ilk olarak tavanlarda germe veya gergi tavan dediğimiz yöntem, salon için kullanacağınız klasik tarz avizenizi daha şık göstermeye yardımcı olacaktır.

Bu yazıdan önce 2015 Ev Dekorasyon Fikirleri bu makalemiz 2015 Dekorasyon Fikirleri, 2015 Ev Dekorasyon Fikirleri ve 2015 Ev Fikirleri yazılmıştır.

1.806 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın