Tekzen Duşakabin Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Duşakabin - Tekzen Duşakabin Modelleri


Tekzen Duşakabin Modelleri

Tekzen yapı marketi ülkemizde birçok ev ve yapı anlamında gerekli olan tüm ürünlerin satışınız yapmaktadır.Dekorasyon içinde birçok ürün yer alıyor. Evin her odasının ayrı ayrı gerekli tüm ihtiyaçları Tekzen yapı marketinde vardır. Özellikle banyo dekorasyonunda da önemli yer tutan duşakabin modellerinde her bütçeye ve istenilen modele göre duşakabinler vardır.

Tekzen yapı marketinde farklı markaların ürünleri olması da farklı bütçelere hitap etmesi demektir. Ara ara yapılan kampanyalarla da çok ucuza duşakabinleri almanız mümkündür.Eğer Tekzen duşakabin modellerinden aldığınız takdirde ücretli olarak montaj işini de yapmaktadır. İsteyen bu montaj işinden faydalanabilir.

dusakabin modelleri

Tekzen duşakabin modellerinde farklı cam seçenekli vardır. Buzlu,çizgili, dalgalı gibi cam seçenekleir vardır. Bunlarında dışında oval, kare ve dikdörtgen görünümlü duşakabinler yer alıyor. Banyonuzun büyüklüğüne göre ölçülere uygun Tekzen duşakabin alabilirsiniz. Hatta masaj özellikleri, mp3 çalar özellikli duşkabinler dahi vardır. Hepsi kaliteli ve garantilidir. Bizler bazı modellerini görmeniz açısından sitemizde bu güzel Tekzen duşakabin modellerini sunmak istedik. İşte bu güzel modeller şu şekildedir:

 

3.797 views

Etiketler:, , ,


Yorum yapın