Keçeden Amerikan Servis Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ev Aksesuarları - Keçeden Amerikan Servis Modelleri


Keçeden Amerikan Servis Modelleri

Bayanlar özellikle son dönemlerde neredeyse birçok alanda birbirinden güzel parça ve modellere imza atmaktadırlar. İlginç tasarımları ve desenleriyle bu yeniliklerden nasibini almış olan parçalar arasında hiç şüphesiz keçeden amerikan servisi modelleri de bulunmaktadır. Bayanların misafirlerini ağırlamak için kullandıkları bu modeller arasında sıklıkla tercih edileni trend keçeden amerikan servisi modelidir.

Dileyen 6 kişilik dileyen ise 12 kişilik olan bu modelin her rengini kullanabilir. Ancak önemli olan kullanılan bu servislerin tabak rengiyle uyum içinde olmasıdır. Bunun için yapılması gereken tabak renginin açık olması durumunda daha koyu ya da renkli keçeden amerikan servis modelini tercih etmek olacaktır. Eğer yeni evliyseniz ve genç arkadaşlarınızı davet edecekseniz yemekte farklılık yaratmak ve o gecenin en maharetli kadını ilan edilmek istiyorsanız siyah beyaz keçeden servis modellerine mutlaka bir göz atmalısınız.

Maharetli ellerin yanı sıra masa düzeni de yemeğe gelen misafirler açısından oldukça önemli bir ayrıntı olacaktır. Zevk ve tercihinize göre hangi modelini kullanmak isterseniz isteyin emin olun görenlerin hayran kalacağı modellere sahip olma şansını yakalayacaksınız.

kalpli keçeden amerikan servisleri

kalpli keçeden amerikan servisleri

Bu yazıdan önce Keçeden Amerikan Servis Modelleri bu makalemiz Amerikan Servis Modelleri, Keçeden ve Keçeden Amerikan Servis Modelleri yazılmıştır.

2.503 views

Etiketler:, , ,


Yorum yapın