Modern Duvar Tabloları Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ev Aksesuarları - Modern Duvar Tabloları Modelleri


Modern Duvar Tabloları Modelleri

Modern duvar tabloları evinizin her daim dekorasyonunda boy gösterecek aksesuarlar arasında yer alıyor. Her evde duvarları süsleyen duvar tablolarının da elbette farklı birçok modelleri karşımıza çıkıyor. Mutfak için ayrı, salon içi ayrı, oturma odası odası için ayrı hatta çocuk odası içinde ayrı tablolar bulunmaktadır. Bu tablolarda da her odaya ayrı olmasında dolayı yanlış seçimler yapmamanızı öneririz.

Modern duvar tablosu olarak odanızın havasına uygun renk  tonlarına uyumlu olacak şekilde renkler içermesine dikkat ediniz. Örneğin 3’lü, 4’lü kanvas tablolar şu aralar oldukça moda. Özellikle oturma odasında kullanılan bu tarz duvar tabloları, üçlü koltukların arkasındaki uvarlarda kullanılmaktadır. Bunun dışında mutfak içinde meyveli ve daha çok mutfağın genel konseptine uygun olacak duvar tabloları mutfağa canlılık katacaktır. Bizler duvar tablosu almak isteyenler için model olacak modern duvar tablolarını araştırdık ve içlerinden en güzel modellerini sizler için seçtik. Çok beğeneceğiniz bu tabloların çok ucuz ve çok pahalı modellerden oluşsa da herkesin bütçesine uygun duvar tablosu olacaktır.

duvar tablosu modeli

Bu yazıdan önce İlginç Ev Aksesuarları bu makalemiz ev aksesuar modelleri, ilginç aksesuarlar ve ilginç ev aksesuarları yazılmıştır.

5.692 views

Etiketler:, , ,


Yorum yapın