Ahşap İç Kapı Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ev Dekorasyonu - Ahşap İç Kapı Modelleri


Ahşap İç Kapı Modelleri

İç dekorasyonda kullanılan kapılar yeni yüzyılda değişen teknoloji ile daha modern bir görüntüye sahip oldu. Şık tasarımları ile göz dolduran ahşap kapı modelleri en çok tercih edilen iç kapı modellerinden biridir. Hem sağlık açısından, hem kullanım, hem de dekorasyonda fark edilir tarzı ile kullanılan kapılardır. Ahşap iç kapı modelleri seçerken de titiz davranmak önemlidir. Çünkü kapılar görünürde çok etkili değil gibi görünse de yeni kapı yaptıranların bu konuda aynı düşüncede olduğunu sanmıyoruz.

ic kapi modeli

Ahşap iç kapı yaptırmak isteyenler için en önemli konu nasıl bir iç kapı modeli seçeceğinizdir. Kapı seçerken de hem model hem de uygun fiyat ararız. Genelde iyi ve kaliteli bir iç kapı düşünüyorsanız min. ahşap iç kapı fiyatları 400 TL ve üzerinde olup, fiyat artmaktadır. Ucuz kapılar ise 300-400 TL arasındadır. Tabi ahşap kapılarında fiyatları fazladır.

Ahşap iç kapı modelleri arasında camlı ve camsız olan modellerde yer alıyor. Camlı iç kapılar genelde mutfak, oturma odası, salon ve çocuk odasında kullanılmaktadır. Camsız iç kapılar ise yatak odası kapıları olarak tercih ediliyor.

Bu yazıdan önce Zümrüt Dekorasyon Kartonpiyer Göbek Modelleri Edirne bu makalemiz edirne dekorasyon, Göbek modelleri ve Kartonpiyer yazılmıştır.

4.667 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın