Bayanların Yeni Gözdesi Zebra Perdeler « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ev Dekorasyonu - Bayanların Yeni Gözdesi Zebra Perdeler


Bayanların Yeni Gözdesi Zebra Perdeler

Son dekorasyon modellerini takip eden bayanların gerek sosyal medyada gerekse katıldıkları ortamlarda sıklıkla denk geldikleri bir model olan 2015 zebra perde modelleri kendilerinin de tercih ettiği modeller arasındadır. Evin her bölümün de rahatça kullanılabilecek olan bu modeller şu günlerde revaçtadır.

Eğer sizler de farklılık yaratarak evinizin bölümlerinin perdelerini değiştirmek veya yenilemek istiyorsanız bu durumda tercihinizi yeni zebra perde modellerinden yana kullanabilirsiniz. Özellikle mutfağınızda kullanabileceğiniz bu modeller sizi sürekli yıkamakla uğraştırmayacağı için oldukça rahat edebilme şansı yakalayabilirsiniz.

Kumaşı kalın olan modeli tercih etmeniz ise mutfakta pişen yemeklerden ötürü oluşan buharın perdenize zarar vermemesini önleme fırsatı tanıyacaktır. Kullanımı oldukça kolay olan bu modeller yatak odaları için de oldukça idealdir. Kırmızı boncuklu zebra perde modeli yatak odanıza farklı bir hava katacaktır. Hem diğer perdelere nazaran kapandığında güneş ışığını geçirme oranı daha da düşük olacak ve derin bir uyku uyuma şansı yakalamış olacaksınız.

modern zebra perde modeli

modern zebra perde modeli

 

Bu yazıdan önce Birbirinden Şık Yeni Sezon Perde Modelleri bu makalemiz 2015 modern perde modelleri, jaluzi perde modelleri ve koyu perde modelleri yazılmıştır.

1.957 views

Etiketler:, ,


Yorum yapın