Beyaz Ev Dekorasyonu Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ev Dekorasyonu - Beyaz Ev Dekorasyonu Modelleri


Beyaz Ev Dekorasyonu Modelleri

Hemen hemen birçok bayanın asillikten ve sadelikten yana olduğu son dönemlerde evlerinde sıklıkla kullandıkları renklerin başında büyük olasılıkla beyaz renk gelmektedir. Gerek yatak odalarında gerekse salonda kullanılan bu renk evin oldukça modern ve şık görünmesine yardımcı olmaktadır. Kullanılan eşyaların modeli her ne olursa olsun beyaz dekorasyon modelleri evin havasını değiştirmeye yetecektir.

Dileyen bayanlar yatak odalarında bu modeli tercih edebilir ve sevgiyi simgeleyen bu rengin ilişkilere masumluk katmasını sağlayabilir. Yalnız burada atlanmaması gereken en önemli ayrıntılardan biri de beyaz yatak odası dekorasyonunda mutlaka ilişkinin canlılığını korumak adına pembenin ya da kırmızının enerjisinden faydalanmak gerekir. Diğer türlü bembeyaz bir görüntü belli bir süre sonra sıradan bir hal alabilir.

Bunun yanı sıra salon dekorasyonunun beyaz renk olmasını isteyen bayanların da perde seçiminde dikkat etmeleri gerekir. Açık tonlar da olsa en azından perde renginin pembe, mor, mavi gibi naif renklerde olması modernlik açısından önemlidir. Tercihiniz kişiliğine uyan bir renkten yana kullanmakta özgürsünüz.

modern beyaz yatak odası dekorasyonu

modern beyaz yatak odası dekorasyonu

 

Bu yazıdan önce Bayanların Yeni Gözdesi Stor Perde Modelleri   bu makalemiz 2015 stor perde modelleri, Modern stor perde modelleri ve renkli stor perde modelleri yazılmıştır.

2.678 views

Etiketler:, ,


Yorum yapın