En Modern Ayakkabılık Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ev Dekorasyonu - En Modern Ayakkabılık Modelleri


En Modern Ayakkabılık Modelleri

Evin girişlerinde önemli yere sahip olan ve her ev için gerekli mobilya eşyası ayakkabılıklardır. Ayakkabılık modelleri artık günümüzde daha şık ve pratik bir görüntüye sahip oldular. Aynalı, ahşap, işlemeli, oymalı gibi daha birçok modeli bulunan ayakkabılıkların arık sadece işlevi dışında, dekorasyonda da etkili olması sağlanmıştır.

Ayakkabılık seçerken öncelikle koymanız gereken yer konusunda ayarlamalar yapmanız gerekir. Ayakkabılık olarak genellikle evin giriş kısmı tercih edilir. Evin giriş kısmı geniş ise ayakkabılık modeli seçerken daha büyük, aynalı modellerden oluşan ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki modeller sizler için uygun modellerdendir. İster hazır olarak alabilir, isterseniz de özel yaptırabilirsiniz.

Genellikle de ülkemizde bulunan evlerde giriş kısmı daha dar yapılmaktadır. Diğer odalar geniş olsa da giriş kısmı dar ise sizler içinde pratik hem de fazla yer kaplamayacak ayakkabılık modellerini tercih edebilirsiniz. Çok kullanışlı olan bu modeller duvara da monte edilebilir. İçine kendinizin ve ailenizin tüm ayakkabılarını rahatlıkla koyabilirsiniz. Ayrıca modellerimiz arasında farklı tasarıma ait ayakkabılık modelleri de yer alıyor. İşte çok en modern ayakkabılık modellerinin devamı şöyledir:

en modern ayakkabilik modelleri

Bu yazıdan önce Ahşap İç Kapı Modelleri bu makalemiz 2015 iç kapı modeli, ahşap iç kapı ve ahşap iç kapı modelleri yazılmıştır.

Incoming search terms:

  • Modern Ayakkabılık Modelleri
7.031 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın