Ev Dekorasyon Fikirleri ve Pratik Çözümler « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ev Dekorasyonu - Ev Dekorasyon Fikirleri ve Pratik Çözümler


Ev Dekorasyon Fikirleri ve Pratik Çözümler

Ev dekorasyonu oluştururken en önemli sorun hangi eşyayı ya da hangi mobilyayı tercih etmek ve yerleştirmektir. Tabi bunun içinde doğru karar vermek ve renk kombinasyonunu oluşturmak gerekir. Özellikle en önemli yer oturma odasıdır. Genelde ülkemizde oturma odaları daha ön planda olup, salon odası ise özel misafirler ya da özel günlerde açılır. Bundan dolayı kendimizin de çok vakit geçirdiği oturma odasında kullanışlı, rahat ve temizliği kolay olacak koltuklar tercih ediniz. Renk olarak ise içinizi açacak ve zamanla sıkılmayacağınız koltuklar her zaman uygundur. Bunun dışında son yıllarda tv ünitesi oldukça çok kullanılmaktadır. Birde yemek masası oturma odasında yer alabilir. Yalnız odanız dar ise kullanışlı eşyalar dışında çok fazla doldurmak mantıksız olacaktır. Örneğin yemek masası olmamalı ve tv ünitesi yerine tv sehpası daha uygun olacaktır.

Ev dekorasyonunda aksesuarlar da oldukça önemlidir. Aksesuar seçiminde odanın rengine uyumlu ürünler tercih edilmelidir. Örneğin; lambaderler, şık bir duvar saati, mumluklar, vazolar bunlardan bazılarıdır. İşte ev dekorasyonunda fikir verecek bazı modeller:

oturma odasi dekorasyonu

Bu yazıdan önce 2014 Asma Tavan Modelleri bu makalemiz 2014 alçıpan asma tavan modelleri, asma tavan ve asma tavan gizli ışık modelleri yazılmıştır.

2.811 views

Etiketler:, , ,


Yorum yapın