Hasırlı Kare Bibloluk « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ev Dekorasyonu - Hasırlı Kare Bibloluk


Hasırlı Kare Bibloluk

Son zamanların markası ve dekor ürünü olan Hasırlı Kare Bibloluk modelleri sayesinde evleriniz şenlenecek ve daha ayrı bir kalitede farkı yaşamış olacaksınız. Hasırlı olması yani üst tarafının Hasırla döşenmiş olması gerçekçi bir tasarım ile bu Bibloluk modelini daha sağlam bir açıya sokmaktadır.

Hasırlı Kare Bibloluk , misafirlerinizi de ağırlarken, onlara sunduğunuz İkramlıkları rahatça koyarak, üzerine daha iyi sağlamlıkla dekoru da sağlamış olacaksınız. Bibloluk olarak kaliteli bir dekor ile üzerine işlenen motif tarzında Hasırlı  olan doğal bir yapısı ile mükemmel bir hava yaratılmaktadır.

Hasırlı Kare Bibloluk , Kare şeklinde olan bir şekil de aynı zamanda uyumu sağlamış ve bu sayede sizlere mükemmel bir tarzı da sunacaktır. Hasırlı olan tarzı ve dekor olarak da “Kahverengi” olan uyumu ile evinizin köşelerinde süper bir uyum dekor kalitesi yapmış olacaksınız.

 

Hasırlı Kare Bibloluk

 

Bu yazıdan önce Hazer Armalı Portmanto Modeli bu makalemiz 2013 Hazer Armalı Portmanto Modeli, Hazer Armalı Portmanto ve Hazer Armalı Portmanto Modeli yazılmıştır.

951 views

Etiketler:, ,