Mutfak Asma Tavan Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Ev Dekorasyonu - Mutfak Asma Tavan Modelleri


Mutfak Asma Tavan Modelleri

Mutfaklarda da artık son yıllarda asma tavan modelleri estetik ve modern bir görüntü vererek  bayanlarımızı cezp ediyor. Mutfakta bayanlarımızın daha çok vakit geçirdiğini düşünürsek daha modern bir mutfakta lezzetler hazırlamak onları mutlu etmektedir.

Mutfak asma tavan modelleri olarak salon ya da oturma odasında kullanılan modellerden biraz daha farklıdır. Çok fazla abartılı bir görünümden ziyade daha sade fakat yine de dikkat çekici bir özelliğe sahip olması gerekir. Hatta birçok yönden de asma tavanlar mutfaklarda kullanışlı hale gelmektedir. Örneğin; mutfak tavanınız çok yüksek ise biraz daha alçak olacak ve hem ses hem de ısı yalıtımı sağlanmış olacaktır. Böylece komşulara gidecek olan sesler azalacak hem de mutfağınız kolayca ısınacaktır. Bunların dışında elbette görüntü olarak da etkisi büyüktür. Mutfak asma tavan modelleri modern mutfak dekorasyonu sağlayacak ve doğru ışıklandırmalar sayesinde eşyalarınız daha modern ve ışıltılı olacaktır. İç mimarlarında da sıklıkla tercih ettiği mutfak asma tavan modellerinden oluşan örnek modellerimize de bakmak için resimleri takip edebilirsiniz.

asma tavan ornekleri

Bu yazıdan önce Modern Salon Asma Tavan Modelleri bu makalemiz asma tavan modelleri, asma tavan örnekleri ve ışıklı asma tavan yazılmıştır.

4.725 views

Etiketler:, , , , ,