Kanepe Kılıfı Nasıl Olmalı? « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Kanepe Kılıfı Nasıl Olmalı?


Kanepe Kılıfı Nasıl Olmalı?

Eğer kullandığınız kanepelerden sıkıldıysanız ve yeni bir kanepe alamıyorsanız en azından kılıflarını değiştirerek yeni bir görüntü katabilirsiniz. Elbette bunu yapabilecek uzmanlar bulabilirsiniz. Çok şık döşemeler yapan yerleri çevrenizden araştırabilirsiniz. Ancak elbette bu işlem de pahalı olabilir. Seçtiğiniz kumaşa, kanepe ve diğer oturma grubu eşyalarına kaç metre kumaş harcanacağına göre ödeyeceğiniz fiyat değişecektir. Ancak kendi başınıza da yeni bir kanepe oluşturabilirsiniz.

Elbette oturma gruplarını, kanepe ya da koltukları yenilemek istediğinizde yeni bir kumaş seçmeniz şart. Ancak dikimini kendiniz yaparak masraflarınızı azaltabilirsiniz. Tek renk bir kumaşın üzerinde renkli, desenli bir yastık kılıfı tasarlayabilirsiniz. Bunun tam tersi de şık duracak bir kombin olabilir. Kanepe kılıfı seçmek istediğinizde elbette zevkinize göre seçebileceğiniz farklı kumaş modelleri var. Bunlar arasında son yıllarda kolay silinen özelliğe sahip olan kanepe kılıfları kullanılıyor. Bunun dışında bürümcüklü kumaşlardan da kanepe kılıfları yapılabiliyor. Eğer daha profesyonel bir model olmasını isterseniz çevrenizde bu işi yapan kişilerden yardım alabilirsiniz.

desenli-kilif-modeli

Bu yazıdan önce Buzdolabı Seçiminde Nelere dikkat Edilmelidir? bu makalemiz ankastre buzdolapları, buzdolabı modelleri ve Buzdolabı seçimi yazılmıştır.

1.480 views

Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın