En Modern ve İlginç Halı Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Halı Modelleri - En Modern ve İlginç Halı Modelleri


En Modern ve İlginç Halı Modelleri

Halı tercih ederken genelde koltuklarla, perdelerle ya da odanın genel konseptine uyumlu şekilde olacak model ve renklerden yana tercih yapılır. Tabi bu durumda da kimse farklı ve sıra dışı halılar kullanmaktan yana tercih etmese de aslında alışılmışın dışına çıkmak ve modern ve ilginç halılar kullanarak farklılık oluşturabilirsiniz. İlginç halılar derken hemen korkuya kapılmayın. Çünkü bu anlamda gerçekten farklı bir görünüşe ve duruşa sahip halı modelleri bulunmaktadır.

En modern ve ilginç halı modelleri olarak dikkat çeken detaylar elbette desenleridir. Bu tarz halı modellerini salon ve oturma odasında kullanabileceğiniz gibi antre ve mutfakta da kullanılabilir. Hatta çocuk odası içinde çok değişik ve ilginç halı modellerine rastladık. Fiyat olarak belki diğer halı modellerinden fazla olsa da bizce bu farklılığa değer diyoruz.

En modern ve ilginç halı modelleri arasında en çok dikkat çeken halı modellerini sizler için araştırdık. Desenleri ve görüntüleri ile ilginç oldukları kadar çok da modernler. İşte bu güzel ve ilginç halılar:

geometrik desenli halilar

3.634 views

Etiketler:, , ,


Yorum yapın