İlginç Tasarımlar « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - İlginç Tasarımlar - İlginç Tasarımlar


İlginç Tasarımlar

Günümüzde İnternet’in de yardımıyla İlginç Tasarımlar yapmanız mümkündür. Evde kendinizin kullanabileceği objelerin yanı sıra inşaat, mobilya, teknoloji ve bahçede kullanılacak alet gibi daha birçok alanda da uzmanların yaptığı farklı kullandığımız mekanlar mevcuttur. En çok da özellikle ev hanımlarının evlerinde hayatını kolaylaştıracak obje ve eşyaların yapımına eğilim gösterdiğini görürüz. Kendi bilgi ve becerilerinin yanında da kurslara giderek veya birbirlerinden fikir alışverişi yaparak çok hoş kullanımı ve yapımı kolay modeller ortaya çıkarabiliyorlar. Mesela eski bir sehpayı boyayarak yenilemek, eskimiş bir kot pantolonu yeni bir çanta ya da başka bir ev eşyasına dönüştürmek çok da zor görünmüyor.
Çocuklarınızın kullanacağı eşyalardan tutunda, mutfakta kendinizin kullanacağı tekstil ürünlerine hatta balkona farklı hava katmak için İlginç Tasarımlı saksılık ya da fazla eşyaları koymak için kullanılacak rafları bile İnternet’in yardımıyla kendiniz uygulayabilirsiniz. Gardırobunuzu yenilemede de değişik fikirler aklınıza gelebilir. Modası geçmiş kıyafet ve takıları birkaç sihirli dokunuşla farklı model ve çeşitle dönüştürüp birkaç yıl daha kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca giymekten bıktığınız , yıpranmış ayakkabılarınızı çeşitli boncuk ve kumaş parçalarıyla çok şık hale getirip ömrünü biraz daha uzatarak hem kendinize yeni modeller yaratıp hem de bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

İlginç Yatak Odası Tasarımlar

İlginç Yatak Odası Tasarımlar

İlginç Tasarımlar sofra düzeninde de artık daha sık karşımıza çıkar oldu. Çok şık meyve tabakları hazırlamada ya da pasta modellerinde insan ,çiçek gibi figürler örnek alınarak sunumu daha iştah açıcı ve göz zevkimize hitap edilebilir hale dönüştürebilirsiniz. Kısaca yaşamınızın her alanında farklı tasarımlara sahip olmak çok da zor görünmüyor.

Bu yazıdan önce Belinay Orta Sehpa bu makalemiz 2014 Belinay Orta Sehpa, Belinay Orta Sehpa ve Orta Sehpa Modelleri yazılmıştır.

1.880 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın