Kitaplık Modeli Önerileri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Kitaplık Modelleri - Kitaplık Modeli Önerileri


Kitaplık Modeli Önerileri

Kitap tutkunusunuz, ancak kitaplarınızı sergileyecek, dekoratif ve kullanışlı bir kitaplığı bir türlü bulamıyor musunuz ?

 Kitaplık seçimi ev dekorasyonunun en önemli ayrıntılarından biri  ister çalışma odanıza isterseniz de salonunuza seçeceğiniz kitaplık, hem dekoratif durmalı hem de düzenli olmanıza yardımcı olmalı. Ahşap kitaplık modelleri, renkli kitaplıklar ya da kapaklı kitaplıklar ihtiyacınıza ya da zevkinize uygun bir modeli bulmalısınız.

Aradığınız sıradanın dışında farklı bir tasarımı ise bizim önerimiz duvar kitaplık modelleri. Duvara rahatça monte edebileceğiniz, özellikle yeni şehir evleri için uygun fiyat avantajı ile tasarlanan modelleri çok seveceksiniz. Küçük ebatları ile yer kaplamayan, duvara asılan kitaplıklar ile sadece çalışma alanlarınızı değil, antre ya da oturma odalarınızı da dekore edebilir, kitaplarınız dışında dekoratif aksesuarlarınızı da sergileyebilirsiniz.

 

farklı-kitaplık-modelleri

 

 

Wenge, tik, siyah, beyaz ya da renkli, dekorasyonunuza uygun bir kitaplık modelini Evmanya web sitesinde  bulabilirsiniz. Klasik, ham ağaç tasarımların dışında, her alana rahatça uyan, ergonomik tasarımlar da sizleri bekliyor.

 

Bu yazıdan önce Ahkam Klasik Yemek Odası Takımı bu makalemiz 2013 Ahkam Klasik Yemek Odası Takımı, Ahkam Klasik Yemek Odası Takımı ve Ahkam Klasik Yemek Takımı yazılmıştır.

5.055 views

Etiketler:, , , ,