Koltuk İçin Kumaş Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Koltuk Takımları - Koltuk İçin Kumaş Modelleri


Koltuk İçin Kumaş Modelleri

Koltuk modellerimizden zamanla sıkıldığımız olur. Yalnız çoğu kişi koltuğuna kıyamaz. Bazen koltuğun dış kısmı sağlamdır ve sade kumaşın değiştirilmesi yeterli olur. Bazen de zamanla koltuk kumaşları eskir. İşte o zaman ihtiyacınız olan koltuk kumaş modeli seçmek ve koltuklarınıza yeni bir hava kazandırmaktır. Özellikle antik koltuklarınız varsa ve dış kısmı sağlam ise kumaşlarını değiştirerek yepyeni koltuklara sahip olabilirsiniz.

desenli kumaslar

Koltuk kumaş modeli seçerken öncelikle hangi odanızda koltuğu kullanacaksanız buna karar veriniz. Daha sonra odanızda ağırlıklı olarak nasıl bir tarz dekorasyon görmek istersiniz bunu belirleyin. Örneğin; klasik bir dekorasyon istiyorsanız daha pastel ve uyumlu, az deseni olan kumaşlar seçebilirsiniz ya da içinizi ısıtacak, odanızda çiçekler açmasını istiyorsanız, çiçek desenli koltuk kumaşı modellerinden tercih yapabilirsiniz.

Koltuk kumaşlarının fiyatı ise elbette kumaşın kalitesine göre değişiklik gösterecektir. Bunun yanında koltuğunuzun büyüklüğü ve işçilik ile farklı fiyatlar olabilir. İşte sizler içinde bu süreci kolaylaştıracak çeşitli koltuk kumaşı modelleri hazırladık. Aşağıdaki galerimizden resimlere tıklayarak daha net bir şekilde incelemeniz mümkündür.

2.214 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın