Stella Mobilya 2014 Oturma Grubu Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Koltuk Takımları - Stella Mobilya 2014 Oturma Grubu Modelleri


Stella Mobilya 2014 Oturma Grubu Modelleri

Stella mobilya evlere şenlik muhteşem 2014 oturma grubu modelleri ile bahara “Merhaba” diyeceğiniz ev dekorasyonuna sahip olacaksınız. Stella mobilya olarak evin temel ihtiyacı olan oturma gruplarında son teknolojik sistemleri kullanarak her bütçeye uygun şekilde oturma gruplarını sunmaktadır. Salon ya da oturma odanızda farklılık yaratacak olan bu mobilyalar ile ömür boyu konforlu ve kaliteli mobilyalara sahip olacaksınız.

Stella mobilya oturma grubu modelleri ikili, üçlü ve tekli berjerden oluşmaktadır. Oldukça kaliteli olan mobilyaların iç kısmı yani iç iskelet kısmı kayın ağacından yapılmıştır. Böylece kolay kolay iç kısımlarında yıpranmalar olmadan yıllarca oturma grubunuzu kullanabilirsiniz. Zaten oturma grubununda önemli kısımlarında biri de iç iskelet diğeri ise kumaş kalitesidir. Mutlaka her iki kısma dikkat ederek en iyi oturma grubunu Stella mobilyadan tercih edebilirsiniz. Bunların dışında odanızın genişliğine göre oturma grubunu seçmekte önemlidir. Aksi halde yanlış oturma grubu ile hareket alanı kısıtlanacaktır.

Stella mobilya 2014 oturma grubu modelleri ile evinizi yenilemek istiyorsanız tercihlerinizi aşağıdaki modellerle tek tek inceleyerek karar verebilirsiniz.

oturma-gruplari

2.162 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın