Yeni Sezon Stor Perde Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Perde Modelleri - Yeni Sezon Stor Perde Modelleri


Yeni Sezon Stor Perde Modelleri

Stor perde olarak zengin çeşitleri son yıllarda birçok perde mağazasının teşhirinde görmekteyiz. İstenilen her odada kullanılabilen stor perde modelleri yeni sezonda farklı tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Özellikle salonda, mutfakta ve oturma odasında tercih edilen stor perdeler kullanılan alanlara uygun model seçenekleri ile üretilmektedir.

Oturma odasında ve salonda kullanılan stor perdeler biraz daha klasik, gösterişli ve uç kısımları boncuklu olmaktadır. Oysa mutfakta zebra stor perdeler ve mutfağın görünümüne uygun desenlerle stor perde yapılmaktadır.

Yeni sezon stor perdeler arasında sade modeller yerine daha çok desenli modeller kullanılmaktadır. İstanbul desenli, manzara desenli, çiçek desenli, yazı desenli modeller bunlardan bazılarıdır. Fiyat olarak ise tabi biraz el yaksa da kullanılan ürün kalitesine göre değişmektedir. Örneğin; En 2 m boy 1.5 m civarında olan bir mutfak stor perdesi 250 TL gibi rakamlardan başlamaktadır. Tabi ki seçeceğini ürün modeline göre ve en boy oranına göre stor perde fiyatları değişmektedir.  Yalnız mutlaka görerek ve birkaç perde mağazasında bilgi alarak stor perde yaptırmanızı öneririz. İşte yeni sezon stor perde modelleri:

modern stor perdeler

Bu yazıdan önce Brillant Marka 2014 Stor Perde Modelleri bu makalemiz 2014 stor perde modelleri, brilant stor perde fiyatları ve brillant perde yazılmıştır.

3.054 views

Etiketler:, , , ,