Salon Asma Tavan Modelleri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Salon Takım Modelleri - Salon Asma Tavan Modelleri


Salon Asma Tavan Modelleri

Salonlar her evin en özel yerleridir, daha çok önemli konuklar geldiği zaman oturulan evlerin bu bölümlerinin dekorasyonu da ayrı bir öneme sahiptir. Dekorasyon eşyaları ile çok şık ve güzel bir hale getirdiğiniz salonlarınız için yapacağınız başka bir önemli estetik düzenleme de asma tavanlardır. Salon asma tavan modelleri ile son yıllarda tanıştık ve gerçekten de çok sevdik, görkemli bir şekilde ışık kaynağı olan bu asma tavanlarla evlerin atmosferi değişiyor ve çok modern ve kaliteli bir hale bürünüyor.

Tarihi Salon Asma Tavan Modelleri

Tarihi Salon Asma Tavan Modelleri

Bazen parçalı hali ile bazen de tek parçalı modelleri ile salon asma tavan çeşitleri gerçek anlamda evin havasını değiştirmeye yardımcı olacaktır. Görsel açıdan farkındalık yaratabileceğiniz asma tavan modelleri ile salonunuzun aydınlatma sisteminde köklü değişiklikler yaratmayı başaracaksınız. Tepeden gelen ve gözü hiç yormayan bu ışıklandırma sisteminin herkesin hayranlığını kazanacağı kesin.

Çok farklı modelleri ile gözlerinizi kamaştıracak olan salon asma tavan çeşitliliği aslında çok geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Kendi tarzınıza ve yaşam biçiminize göre aralarından seçim yaparak salonunuza uygulayabilirsiniz. Eğer isterseniz evinizin diğer bölümlerinin tavanlarına da aynı sistemden yaptırabilirsiniz. Ama özellikle salonlar bu asma tavanla zenginleşerek boyut değiştiriyor.

1.985 views

Etiketler:, , ,


Yorum yapın