Mor Çiçekli Yağlı Boya Duvar Tablosu « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Tablolar - Mor Çiçekli Yağlı Boya Duvar Tablosu


Mor Çiçekli Yağlı Boya Duvar Tablosu

Arkadaşlar bugün içinizi açacak harika bir yağlı boya duvar tablosu ile sizlere merhaba diyorum. Bence bugünkü paylaştığım duvar tablosu tablolar arasında en güzeli boya duvar tablosu ..

Modern hayatta beyaz mobilyalara olan ilgi artmıştır. Çünkü gelişen teknoloji ve yeniliklerle birlikte beyazın çabuk kirleneceği korkusu yenilmiştir. Artık her şey çok daha rahat temizlenebilmekte ve dolayısı ile bizler de içimizi açacak ve sevdiğimiz renkleri gerek mobilyalarımızda gerek evimizi dekore edeceğimiz diğer eşyalarımızda rahatlıkla kullanabilmekteyiz. O nedenle ben de sizin beyaz mobilyalarınızın şıklığına şıklık katacak harika bir yağlı boya tablosu önermekteyim.

Beyaz mobilyalarınız var ve bunlar da lila ve mor tonlarında detaylara sahipse beyaz ve liladan oluşan harika bir halı ve mor duvar tablosu kullanarak birkaç basit adımla evinizi bahar havasına çevirebilirsiniz. Örnek olarak resimde görmüş olduğunuz mor çiçekli yağlı boya duvar tablosu sizler için ideal olacaktır. Bu tablo beş parçadan oluşmakta, bu da tablodaki görünüme derinlik ve farklılık kazandırmaktadır. Bunun yanısıra tablo yüzde yüz el yapımıdır. Peki tabloyu nerede bulabilirsiniz? Gerek resim urlsi ile arattığınızda ilgili satış noktalarını bulabilirsiniz, gerekse isim olarak internetten araştırdığınızda uygun fiyatlara bulabilirsiniz. İşte mor çiçekli yağlı boya duvar tablosu…

mor-cicekli-yagli-boya-duvar-tablosu

Bu yazıdan önce İlginç Ahşap Araç Tasarımı bu makalemiz Ağaç Araba, Ağaçdan Yapılan Kamyon ve Ahşap Araba yazılmıştır.

Incoming search terms:

  • duvar tabloları
4.467 views

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın