Çocuk Odası İçin İdeal Dekorasyon Önerileri « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Tanıtımlar - Çocuk Odası İçin İdeal Dekorasyon Önerileri


Çocuk Odası İçin İdeal Dekorasyon Önerileri

Çocuk Odası İçin İdeal Dekorasyon Önerileri

Evimizin her alanında rahatlığa ve konfora oldukça önem veriyoruz. Son moda dekorasyon trendlerini takip ediyor, bu yeni uygulamaları evimize de getirmeye çalışıyoruz. Bazen klasik ve spor görüntüleri bir arada kullanarak daha farklı bir hava katıyor, kimi zaman da olabildiğince sade modelleri kullanım rahatlığı açısından tercih ediyoruz.

Ancak çocuk odalarını dekore ederken kendi zevkimizden daha çok onların zevklerini ve isteklerini göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Her ne kadar yaşları küçük olsa da onların da ayrı bir birey olduğunu unutmamalı ve odalarının dekorasyonunda onların da fikirlerini almalıyız. Çocuk odası dekorasyonu için dikkat etmeniz gereken püf noktaları şu şekildedir;

– Renkler;

Çocuk odası dekorasyonları genellikle renkli bir şekilde yapılmaktadır. Kız ve erkek çocukları için farklı renk seçenekleri olsa da her iki gruba da hitap eden renkler bulunuyor. Özellikle 2 çocuğu aynı odada kalan ebeveynler için genel renkleri kullanmak, gerekirse oyun alanlarını ayırmak için onlara hitap eden renkleri belirtmek daha doğru bir tercih olacaktır. Çocuğunuzun odasında renklere karar verirken onun da fikrini almalı ve onun sevdiği renkleri kullanmalısınız. Böylece çocuğunuz odasını daha çok sever ve odası dışında kendine yeni bir oyun alanı yaratmak zorunda kalmaz.

383 views

Etiketler:


Yorum yapın