Viva Uyku Seti « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Uyku Seti Modelleri - Viva Uyku Seti


Viva Uyku Seti

Ev  ihtiyaçlarımızda özellikle giyim ,  uyku seti , yorgan ,  nevresim takımı ,  battaniye seçimlerini kaliteden yana kulanıyoruz.

Hem sağlığımız açısından hemde kışın üşümememiz için en iyi yorgan türlerinden birinin yün olduğunu biliyoruz.Yün yorganlar  elyaf yorganlara  oranla hem daha sağlıklı hem de ısıyı daha iyi saklayabiliyor.

Bu  konuda en  çok tercih edilen ürünlerden biri olan viva uyku seti  kışın sıcak ve daha rahat uyku geçirebilmemiz için en iyi seçimlerden biri olacaktır. Çarşaf ve  yastık kılıflarında %100 pamuk kullanılan bu viva uyku seti modelinde sentetik veya polyester kumaş kullanılmamış olup müşteri memnuniyeti için en  kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

 

viva-uyku

 

 

İçinde  yorgan , uyku Seti nevresimi  , yastık kılıfı , çarşaf  ve bir adet baza fırfırı  barındıran  viva uyku seti modelleri bu  takımlada beraber tüm isteklerinize cevap verecektir.

 

 

 

 

Bu yazıdan önce Elmas 4'lü Kanepe Modeli bu makalemiz 2013 Elmas 4'lü Kanepe Modeli, Elmas 4'lü Kanepe ve Elmas 4'lü Kanepe Modeli yazılmıştır.

1.656 views

Etiketler:, ,