Davis Yatak Odası Takımı Modeli « Lüks Dekorasyon
dekorasyon dekorasyon ANASAYFA :: Dekorasyon :: Mobilya Modelleri
Buradasiniz: Ana sayfa - Yatak Odası - Davis Yatak Odası Takımı Modeli


Davis Yatak Odası Takımı Modeli

 

İçinizi açacak renklerin eşlik ettiği Davis Yatak Odası tüm beklentilerinize karşılık verecektir.

 

Davis Yatak Odası takımı   odanıza katacak  görsel zenginliğin yanında fonksiyonelliği ve  kullanıcılara sunduğu ekstra kullanım alanları sayesinde ön plana çıkmaktadır. Gardırop  ünitesinde elbise askılıkları , iç çekmeceli uygulamaları  , pantolonluk ve kolay kullanışlı raf uygulamaları  zengin  bir kullanım alanı oluşturmaktadır.Bunların yanısıra  gardırop ‘un 2 kenarında bulunan led  ışıklı dokunmatik açma kapama düğmeleri sizlere ayrı bir kolaylık ve şıklık sağlayacaktır.

 

Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün artırılması açısından gardırop kapaklarında yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmış olup, sürgü kapılı gardıropta hem açılırken hem de kapanırken kapağın yavaş kapanmasını sağlayan ve kullanım ömrünü uzatan mekanizmalar bulunmaktadır.

 

davis-yatak

Muhteşem Davis yatak odası takımı, iki renk konfigürasyonundan oluşmakta olup, gövde de meşe, kapak ve ön yüzeylerde ise ekru renk kullanılmıştır. Üründe kullanılan açık tonlu renkler itibari ile oldukça şık ve ferah bir görünüme sahiptir. Ayrıca takımın konseptine uygun  tasarlanan ahşap görünümlü deri uygulaması  başlığı ,  dekoratif tuvalet aynası , şifonyeri ve komodini de  takıma uyumlu olup tasarım  görüntüsünü üst seviyelere çıkarmaktadır.

 

 

 

Bu yazıdan önce Yemek Odası bu makalemiz yemek masası, yemek masası takımları ve yemek odası yazılmıştır.

1.607 views

Etiketler:, ,